Biotechnology

Prowadzimy badania naukowe obejmujące identyfikacje oraz ilościowe oznaczanie mikroorganizmów. Badania oparte są na technikach mikrobiologicznych, mikroskopowaniu oraz technice PCR i qPCR. Badania obejmują określenie współdziałania mikroorganizmów w układzie z rośliną uprawianą. Badania obejmują zarówno testowanie znanych już szczepów w nowych układach i zaleceniach uprawowych, jak i identyfikację nowych szczepów bakteryjnych.

Oznaczenie bioróżnorodności mikroorganizmów i ich składu gatunkowego to podstawa wszelkiego rodzaju analiz mikrobiologicznych. Współdziałanie bakterii i grzybów może zmieniać funkcjonowanie roślin, zwierząt, człowieka i innych mikroorganizmów w tym patogennych.

Wykorzystując techniki mikrobiologiczne oraz biologii molekularnej w szybki sposób możemy wykryć rodzaj mikroorganizmów oraz wskazać:

  • czy i jaki może wiązać się z jego występowaniem problem
  • lub czy i w jaki sposób będzie działał on ochronnie/osłonowo

Prowadzone roślinne hodowle in vitro pozwalają w krótkim czasie określić zmiany rozwojowe zachodzące pod wpływem różnych czynników chemicznych lub biologicznych aplikowanych do pożywek lub do tkanek roślinnych.

Oferujemy:

Polecany produkt

Zadbaj o swoją glebę

Humi Brown Gold®

Polecany produkt

Zadbaj o swoją glebę

Humi Brown Gold®

O LabCenter

Prowadzimy działalność badawczo-rozwojową oraz usługową. Wdrażamy wyniki badań do produkcji środków agrotechnicznych. Nawiązaliśmy współpracę z kilkoma wiodącymi jednostkami badawczymi w kraju oraz podmiotami produkcyjno-handlowymi m.in. z branży Agro.

Dane teleadresowe

LabCenter
Life Agro Biotechnology sp. z o.o. sp. k
ul. Gliniana 14
97-300 Piotrków Trybunalski
Poland

NIP 7712843365

badania@labcenter.pl

Masz pytania?

Prosimy o pozostawienie swoich danych kontaktowych. Odezwiemy się do Państwa.

Wszystkie prawa zastrzeżone dla LabCenter

pl_PLPolish

Złóż zamówienie

Jeśli interesuje Państwa nasza oferta i chcą Państwo podjąć z nami współpracę, prosimy o skorzystanie z poniższego formularza.

Nasz produkty

BioLAB

Produkty biologiczne

PoliChron

PoliChron to preparat mikrobiologiczny zawierający wyselekcjonowane bakterie Paenibacillus spp., które pochodzą   naturalnego środowiska glebowego i wykazują pozytywny wpływ na uprawy.

PeriALL

PeriALL to preparat mikrobiologiczny zawierający wyselekcjonowane bakterie Peribacillus spp., które pochodzą z naturalnego środowiska glebowego i wykazują pozytywny wpływ na uprawy.

OrgLab

Produkty organiczne

LecitOrg Light

LecitOrg Light to preparat o działaniu grzybobójczym, owadobójczym i biobójczym. Jego zoptymalizowany skład pozwala na stosowanie w jednym zabiegu z produktami mikrobiologicznymi.

LecitOrg Strong

LecitOrg Strong to preparat o działaniu grzybobójczym, owadobójczym, a także biobójczym, którego działanie oparte jest na stymulacji naturalnych mechanizmów obronnych roślin.