Life

Badania w LABcenter koncentrują się na oznaczeniu mikroorganizmów oraz ich patogenicznego lub probiotycznego potencjału w organizmach żywych. Wykorzystując techniki biologii molekularnej identyfikujemy mikroorganizmy oraz oznaczamy ich liczebność. Do prowadzenia tych analiz stosujemy głównie metody oparte na technice PCR.

Badamy wpływ różnych substancji aktywnych oraz substancji pochodzenia roślinnego na żywotność mikroorganizmów patogenicznych. Techniki biochemiczne pozwalają izolować substancje aktywne oraz określać ich skuteczność.

Połączenie badań biologicznych, biotechnologicznych, biomedycyny czy genomiki pozwala na rozwijanie dziedzin nauki w zakresie Life Science. Użyteczność technik pozwala na szerokie podejście do badanych aspektów w obszarze Life.

Oferujemy:

  • badania biochemiczne
  • separacje cząsteczek aktywnych i oznaczanie ich aktywności
  • metody mikrobiologiczne
  • oznaczanie i testowanie mikroorganizmów
  • techniki PCR z wykorzystaniem DNA i RNA (PCR, qPCR, RT-qPCR)
  • oznaczanie probiotycznych właściwości i konkurencji lub patogeniczności wobec organizmów szkodliwych

Polecany produkt

Zadbaj o swoją glebę

Humi Brown Gold®

Polecany produkt

Zadbaj o swoją glebę

Humi Brown Gold®

O LabCenter

Prowadzimy działalność badawczo-rozwojową oraz usługową. Wdrażamy wyniki badań do produkcji środków agrotechnicznych. Nawiązaliśmy współpracę z kilkoma wiodącymi jednostkami badawczymi w kraju oraz podmiotami produkcyjno-handlowymi m.in. z branży Agro.

Dane teleadresowe

LabCenter
Life Agro Biotechnology sp. z o.o. sp. k
ul. Gliniana 14
97-300 Piotrków Trybunalski
Poland

NIP 7712843365

badania@labcenter.pl

Masz pytania?

Prosimy o pozostawienie swoich danych kontaktowych. Odezwiemy się do Państwa.

Wszystkie prawa zastrzeżone dla LabCenter

pl_PLPolish

Złóż zamówienie

Jeśli interesuje Państwa nasza oferta i chcą Państwo podjąć z nami współpracę, prosimy o skorzystanie z poniższego formularza.

Nasz produkty

BioLAB

Produkty biologiczne

PoliChron

PoliChron to preparat mikrobiologiczny zawierający wyselekcjonowane bakterie Paenibacillus spp., które pochodzą   naturalnego środowiska glebowego i wykazują pozytywny wpływ na uprawy.

PeriALL

PeriALL to preparat mikrobiologiczny zawierający wyselekcjonowane bakterie Peribacillus spp., które pochodzą z naturalnego środowiska glebowego i wykazują pozytywny wpływ na uprawy.

OrgLab

Produkty organiczne

LecitOrg Light

LecitOrg Light to preparat o działaniu grzybobójczym, owadobójczym i biobójczym. Jego zoptymalizowany skład pozwala na stosowanie w jednym zabiegu z produktami mikrobiologicznymi.

LecitOrg Strong

LecitOrg Strong to preparat o działaniu grzybobójczym, owadobójczym, a także biobójczym, którego działanie oparte jest na stymulacji naturalnych mechanizmów obronnych roślin.