Projekty

W latach 2018 – 2020 realizowaliśmy Projekt nr RPLD.02.03.01-10-0012/18 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020 pod tytułem:

Wprowadzenie na rynek innowacyjnego nawozu doglebowego o nowych parametrach fizykochemicznych i cechach użytkowych

Cele projektu:

 Celem operacyjnym projektu jest umożliwienie firmie Generiks sp. z o. o. sp. k. rozpoczęcia produkcji i wprowadzenia na rynek innowacji produktowej: nawozu doglebowego, poprawiającego strukturę i właściwości gleby, ograniczającego skutki suszy, opartego na kwasach humusowych i odpadowej frakcji węgla brunatnego. Rozpoczęcie wytwarzania innowacyjnego nawozu będzie możliwe dzięki wdrożeniu do działalności Wnioskodawcy nowego procesu produkcyjnego.

Planowane efekty:

Realizacja projektu przyczyni się do podniesienia efektywności lokalnego i krajowego sektora rolniczego, poprzez zaoferowanie odbiorcom innowacyjnych nawozów, których receptura jest autorską koncepcją wnioskodawcy.

 

Wartość projektu: 589 170,00

Wkład Funduszy Europejskich: 263 450,00 zł

Projekt nr RPLD.02.03.01-10-0012/18

Polecany produkt

Zadbaj o swoją glebę

Humi Brown Gold®

Polecany produkt

Zadbaj o swoją glebę

Humi Brown Gold®

O LabCenter

Prowadzimy działalność badawczo-rozwojową oraz usługową. Wdrażamy wyniki badań do produkcji środków agrotechnicznych. Nawiązaliśmy współpracę z kilkoma wiodącymi jednostkami badawczymi w kraju oraz podmiotami produkcyjno-handlowymi m.in. z branży Agro.

Dane teleadresowe

LabCenter
Life Agro Biotechnology sp. z o.o. sp. k
ul. Gliniana 14
97-300 Piotrków Trybunalski
Poland

NIP 7712843365

badania@labcenter.pl

Masz pytania?

Prosimy o pozostawienie swoich danych kontaktowych. Odezwiemy się do Państwa.

Wszystkie prawa zastrzeżone dla LabCenter

pl_PLPolish

Nasz produkty

BioLAB

Produkty biologiczne

FusOff A i FusOff B

FusOff A i FusOff B to preparaty mikrobiologiczne zawierające wyselekcjonowane bakterie Bacillus spp., które m.in. wspierają i pobudzają odbudowę systemu korzeniowego po wystąpieniu czynników stresowych

PoliChron

PoliChron to preparat mikrobiologiczny zawierający wyselekcjonowane bakterie Paenibacillus spp., które pochodzą   naturalnego środowiska glebowego i wykazują pozytywny wpływ na uprawy.

OrgLab

Produkty organiczne

LecitOrg Light

LecitOrg Light to preparat o działaniu grzybobójczym, owadobójczym i biobójczym. Jego zoptymalizowany skład pozwala na stosowanie w jednym zabiegu z produktami mikrobiologicznymi.

LecitOrg Strong

LecitOrg Strong to preparat o działaniu grzybobójczym, owadobójczym, a także biobójczym, którego działanie oparte jest na stymulacji naturalnych mechanizmów obronnych roślin.

Złóż zamówienie

Jeśli interesuje Państwa nasza oferta i chcą Państwo podjąć z nami współpracę, prosimy o skorzystanie z poniższego formularza.